5-6 Yaşından Üniversiteye Hazırlık Alıştırmaları

5-6 Yaşından Üniversiteye Hazırlık Alıştırmaları

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Elinizde tuttuğunuz bu kitap Nur Eda Süslü' nün 2005 yılından beri yaptığı çalışma ve araştırmaların bir ürünüdür. Türkiye'nin önde gelen ana okullarında yaptığı çalışmalar sırasında çocukları hem düşünmeye, hem yaratmaya hem de öğrenmeye odaklamayı başarabilmiş örnek bir öğretmendir. Kendisi benim gözümde ayrıca bir başöğretmendir. Kendisiyle yaptığımız bir sohbet sırasında anaokullarında yaptığı bu çalışmaların bir anlamda "Çocukları beş-altı yaşından üniversiteye hazırlamak" olduğunu söyledim. 

Çocuklarımız en kıymetli hazinemiz. Onlar için her zaman en iyisini düşünüyor ve en iyisini istiyoruz. 20.Yüzyılın en büyük düşünürlerinden Peter Drucker "Dünya çapında başarıların ardında her zaman odaklanmış insanlar vardır." diyor. İçinde bulunduğumuz çağın en önemli sorunu odaklanabilmek ve bir konuya kendimizi verebilmek. Bu kitapla birlikte çocuklarınızın kolay odaklanabilmesine yardımcı olacaksınız. 

5-6 Yaşından Üniversiteye Hazırlık Alıştırmaları sayesinde çocuğunuzun içindeki hazineye ulaşacaksınız. Alıştırmaların, gelecek 20 yıl içinde bu hazinenin akıllıca değerlendirilmesine iyi bir araç olacağına inaniyorum. 

Çocuklarınızın hepsinin sizi gelecekte gururlandırmasını diliyorum. 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi